Argentina: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme).

Autrálie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, serologické vyšetření na množství protilátek proti vzteklině starší 180 dnů, serologické vyšetření na Erlichiozu, Bruceliosu, Leptospirosu a Leishmaniosu, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou. J e nutné také předem vyřídit dovozní povolení a rezervovat karanténu, která je po příletu 10 dní. Pro přesný harmonogram vyšetření nás prosím kontaktujte.

Brazílie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Pozor, Brazíli vybírá při dovozu celkem vysoké celní poplatky.

Česká republika : mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas nebo zdravotní certifikát vytavený Státní veterinární správou, sérologické vyšetření na množství protilátek proti vzteklině starší 90 dnů ( platí jen pro určité třetí země - kontaktujte nás pro seznam těchto zemí) a potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Čína: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Podle místa určení je vyžadována karanténa až 30 dní. Je možné ji někde absolvovat přímo na adrese příjemce. Pozor, Hong Kong vyžaduje 4 měsíční karanténu po příletu.

Finsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům max 10 dní před odletem. Je možné poslat štěně nebo kotě mladší 3 měsíců bez očkování proti vzteklině.

Francie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Indie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení přímo v Indii.

Irsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům 24 až 120 hodin před odletem.

Itálie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Izrael: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, vyšetření krve na množství protilátek proti vzteklině, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba vyřídit dovozní povolení přímo v Izraeli.

Japonsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů a musí být uděláno 2 x), cestovní pas, vyšetření krve na množství protilátek proti vzteklině starší 180 dnů, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu, ošetření proti paraitům a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba informovat karanténu v Japonsku alespoň 40 dní před odletem.

Jihoafrická republika: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů) - je možné poslat štěně nebo kotě mladší 3 měsíců bez očkování proti vzteklině, cestovní pas, serologické vyšetření na Bruceliosu, Trypanosoma Avensi, Babesia, Dirofilaria Immitis a Laismania, 5. ošetření proti červivosti srdce, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Předem je také nutné zajistit dovozní povolení v JAR.

Kanada : mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený od Vašeho veterináře ( na požádání zašleme). Je možné poslat pejska nebo kočičku mladší 3 měsíců bez očkování proti vzteklině.

Katar: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení přímo v Kataru.

Kypr: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům max 10 dní před odletem.

Malajsie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení a rezervovat karanténu, která je až 14 dní. 

Malta: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům 24 až 120 hodin před odletem.

Mexiko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Nezapomentě také na ošetření proti parazitům.

Norsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Nový Zéland: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, serologické vyšetření na množství protilátek proti vzteklině né starší než 90 dní, serologické vyšetření na Leptospirosu a Červivost srdce, vyšetření krve na Brusella Canis a Babesia Gibsony,  potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům včetně červivosti srdce, zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou. Je nutné také předem vyřídit dovozní povolení a rezervovat karanténu, která je po příletu 10 dní. Pro harmonogram vyšetření nás prosím kontaktujte.

Portugalsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas a potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu. Je možné poslat štěně nebo kotě mladší 3 měsíců bez očkování proti vzteklině.

Rusko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme).

Řecko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Spojené Arabské Emiráty: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení.

Saudská arábie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Certifikát potvrzený ambasádou Saudské arábie  (rádi Vám oto vyřídíme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení.

Španělsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu.

Švédsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům max 10 dní před odletem.

Thanjsko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme). Je také potřeba zajistit dovozní povolení.

Turecko: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a serologické vyšetření krve na množství protilátek proti vzteklině.

USA : mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu. Je možné poslat pejska nebo kočičku mladší 3 měsíců bez očkování proti vzteklině.

Velká Británie: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 21 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a ošetření proti parazitům 24 až 120 hodin před odletem.

Venezuela: mikročip, platné očkování proti vzteklině ( starší 30 dnů), cestovní pas, potvrzení od veterináře o dobrém zdravotním stavu a zdravotní certifikát potvrzený Státní Veterinární Správou ( na požádání zašleme).