Nabízíme Vám tyto služby v rámci přepravy zvířat:

Službu Z domu do domu - zajistíme vše potřebné pro přepravu. Připravíme dokumentaci, vyzvedneme Vašeho cestovatele u Vás doma, zajistíme veterinární a celní formality a přepravíme ho do požadované destinace, kde Vám ho zase v pořádku předáme. O vše bude postaráno a vše bude zajištěno. Od Vás budeme jen potřebovat termín, kdy si cestovatele vyzvedneme a termín, kdy Vám ho předáme. Službu nabízíme nejen do zahraničí ale také ze zahraničí do České Republiky.

Službu Z domu na letiště případně Z letiště na letiště - informujeme Vás o potřebných formalitách, které si ale vyřídíte dle našich instrukcí sami, a které my jen zkontrolujeme. My zajistíme případné celní odbavení a bezpečnou přepravu do dané destinace. Odbavení na letišti určení si pak zajistíte Vy nebo příjemce dle našich instrukcí.

Službu Odbavení - pro cestující, kteří letí do dané destinace a chtěli by cestovat se svým čtyřnohým společníkem. Zajistíme místo pro Vašeho společníka v letadle, potřebné veterinární dokumenty, cestovní přepravku a odbavení na letišti. Vše tak, aby nenastali jakékoli formální nebo technické komplikace. Toto je ale možné jen pro pejsky a kočičky, kteří letí jako Vaše zavazadlo. Není možné do každé destinace.

Službu Doprovod - pro majitele, kteří nemohou letět, ale chtěli by, aby bylo o pasažéra celou dobu postaráno. Není bohužel možné do každé destinace.

Velice rádi zodpovíme jakýkoli Vaši otázku nebo dotaz. Poradíme Vám, co bude pro Vašeho cestujícího nejlepší.